Succes met het nieuwe forum!

+-

Algemeen

Nieuws van de opleiding
Facebook

Werk & Stage


Auteur Topic: Gegevens docenten  (gelezen 1123 keer)

Offline Charissa Roorda

  • 3Docent
  • Docenten
  • Hero Member
  • *****
  • Berichten: 1352
  • Niet spelen, maar maken!
Gegevens docenten
« Gepost op: augustus 30, 2016, 01:27:20 pm »
Telefoonnummers en e-mailadressen

Studentenzorg
Angela Post
Tel: 06 24 416 677
a.post@fcroc.nl

Team Gamedesign

2D / Projectmanagement
Nils Slijkerman
Tel : 06 81 480 238
n.slijkerman@fcroc.nl

3D/PR/Examinering
Charissa Roorda
Tel : 06 13 775 808
c.roorda@fcroc.nl

2D – Analoog / Coach 1e jaars
Piet Visser
Tel : 06 52 533 728
p.visser@fcroc.nl

Development 2e jaars
Rando Wiltchek
Tel :06 25 298 698
r.wiltchek@fcroc.nl

Development 1e jaars
Rene Posthuma Linthorst Huitema
Tel : 06 241 83 701
P.PosthumaLinthorst@fcroc.nl

Nederlands / Xstream / Coach 2e jaars
Jan Dijkstra
Tel : 06 17 95 1700
j.dijkstra@fcroc.nl

Coach Examengroepen
Sven Gremmé
Tel : 06 146 30 125
s.gremme@fcroc.nl
« Laatst bewerkt op: september 28, 2016, 08:43:56 am door Charissa Roorda »

 

Powered by EzPortal